LOFT ŠALDOVA

Praha, Česká republika

Máme rádi variabilitu a vynikající na naší práci je i to, že nám ji nabízí. Naši klienti mají vždy unikátní přání a díky tomu nikdy nemusíme vstupovat do stejné řeky.

Skvělým příkladem je i byt v Šaldově ulici. Jde vlastně o loft, jehož interiér jsme navrhovali pro lidi, kteří v něm budou hledat krátkodobé zastavení na svě cestě po světě – naši klienti chtěli navrhnout místo, které bude vhodné a dostatečně atraktivní pro krátkodobé pronájmy.

Vcítili jsme se do cestovatelů, turistů, návštěvníků cizích krajů a světoběžníků, kteří hledají stylový přístav na několik nocí. Ale když budou chtít zůstat déle, neustále je budou bavit propracované detaily. Interiér jsme navrhovali tak, aby se v něm cítila pohodlně větší i menší skupina lidí – ve většině pokojů je možné pohodlně přespat.

Do stropu, oddělujícího bytová patra, jsme zapracovali skleněnou podlahu, aby mohli ti nahoře vidět co se děje v kuchyni a nezmeškali žádné společné jídlo. Relaxovat po dlouhém dni naplněném chozením se dá na pohodlných terasách nebo v útulné vířivce. A samozřejmě není k zahození ani plnohodnotný sprchový kout.

Celý interiér jsme propojili mnoha doplňky, jímž dominuje jedna stěna v obou patrech pokrytá kovovou mříží, na které jsou zavěšeny skříňky různých velikostí a tvarů. A nebylo by to úplně ono, kdybychom také nemysleli na odpovídající osvětlení – závěsné lampy doplňují světla, která jsme přidělali právě na výše zmíněnou kovovou mříž.

Pokud se vám bude loft líbit a budete v něm chtít strávit nějaký čas, dejte nám vědět, možná Vám domluvíme s majiteli zvýhodněný pronájem :).