BAGETERIE BOULEVARD

Praha, spolupráce od 2007

Vytvořit koncept sítě rychlého občerstvení pro nás byla od začátku skvělá výzva. Věděli jsme, že jsme na začátku něčeho velkého.

Jako vše velké i tento projekt začal prvním krokem. Přijali jsme nabídku na vytvoření interiéru Bageterie Boulevard v obchodním centru Flora a pokračovali tvorbou konceptu pro celý řetězec.

Věděli jsme, že není důležité jen vytvořit ideální interér, ale musíme zároveň přemýšlet o jeho funkčnosti.

Každý jednotlivý detail jsme zvažovali z pohledu designu, jeho funkce a ergonomie. Zároveň jsme věděli, že klíčem bude i dodržení optimálního rozpočtu a to vše v přijatelném časovém horizontu.

Společně s naším klientem jsme pracovali na tom, aby výsledný koncept bral v úvahu veškeré požadavky na provoz – zamýšleli jsme se nad zdánlivě malými detaily, které jsou však velmi podstatné v každodenním provozu. Do všeho také musel zapadat design interiéru, aby si každou Bageterii mohli zamilovat i lidé, kteří do ní budou chodit jíst.

Našim cílem je vždy dotáhnout vše až do konce, a proto jsme chtěli a budeme chtít být přítomni i u realizace. Vybírali jsme materiály a doporučovali dodavatele. Hledali jsme nejlepší možná řešení každodenních malých i velkých problémů. To vše hlavně proto, že nám na výsledku vždycky hodně záleží.

Od té doby jsme se společností Bageterie Boulevard urazili dlouhou cestu. Projektovali jsme další pobočky této sítě a stále posouváme základní koncept dál.

Na další pobočky se podívejte on-line bb.cz/kde-nas-najdete nebo zajděte do nějaké na bagetu.